Corporate organiser
Corporate organiser
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
RLM Slovakia
FAI
      
F5J info resources
2nd F5J WORLD CHALLENGE 2017
F5J WORLD TRNAVA VISEGRAD CUP 2017
FAI F5J INTERTOUR 2016-2017
Event Countdowns
F5J World Trnava VISEGRAD CUP 2017
(Thursday, August 17th, 2017 - 7:59am )
METEO
Weather Trnava - Svieti.com
Online
Guests: 16
Members: 0
On this page: 1
Counter:
    TOPlistFlag Counter
introduction
INTERTOUR FAI F5J place
Airfield Trnava-Boleráz
PIKE DYNAMIC first prize 2nd F5J WORLD CHALLENGE 2017
1 F5J WORLD CHALLENGE 2016
1. Beran Věnek(CZE) 2.Korber Rok(SLO) 3.Malčík Radek(CZE)
F5J WORLD TRNAVA VISEGRAD CUP 2016
1. Primož Rižner(SLO) 2.Juraj Adámek(SVK) 3.Bohuslav Majerčík(SVK)
INTERTOUR FAI F5J 2015-2016
1. Mačík Peter(CZE) 2.Primož Rižner(SLO) 3.Vlastmil Vostřel(CZE)
Visegrad CUP F5J 2015
1.Bohuslav Majerčík (SVK) 2. Věnek Beran(CZE) 3.Vlastimil Vostřel(CZE)
Intertour F5J 2015 (542 competitors)
1. Rižner Primož(SLO) 2. Malčík Radek(CZE) 3.Frak Tomasz(POL)
Superfinal F5J 2015
1. BOSH HANS Joachim(GER) 2. SZERI Andreás(HUN) 3.NEHERA Petr(CZE)
Superfinal F5J 2015 first prize STORK 6
1. BOSH HANS Joachim(GERMANY)
Superfinal F5J 2014
1.GOROK GYORGY(HUN) 2.KASZAP IMRE(HUN) 3.MALCIK RADEK(CZE)
INTERTOUR FAI F5J 2014 (462 competitors)
1. Malčík Radek(CZE) 2. Košťan Jaroslav(SVK) 3.Perkovič Stanislav(CZE)
VISEGRAD CUP F5J 2014
> 1. Zdeněk Malčík(CZE) 2. Jaroslav Košťan(SVK) 3. Juraj Adámek(SVK)
Superfinal F5J 2013 1.Radek Malčík 2.Bohuslav Majerčík 3.Imre Kaszap
VISEGRAD CUP F5J 2012
1.Bohuslav Majerčík 2.Rivet Patrik 3.Andrej Vrečer
Winner Superfinal F5J 2012 Mike PROCTOR
Superfinal F5J 2012 1.Mike Proctor 2.Jaro Slávik 3.Juraj Adámek
Mike Proctor & František Bachratý & Palo Lišhák
Groups from Argentina and Spain
Rodrigo
VISEGRAD CUP F5J 2011
1.VERARDI Massimo 2.VAŇURA Lubomír 3.MINISINI Stéphane
VERARDI Massimo and Jaro Muller
Persons Municipal Region Trnava
Jaro Muller and EGIDA

Introduction

Zoznam súťažiacich/List of competitors

Súťaž/Competition 75 22-23.aug.2015 WORLD_TRNAVA_VISEGRAD_CUP_F5J_2015



Prihlasovanie je otvorené do/Registration is opened till :


Zoznam/List of: F5J kategória/F5J category

P.č. Súťažiaci Licencia Klub Krajina Team Pásmo Kanály Strava
Numb. Competitor Licence Club Country Team Freq. band. Channels Meal
1.Bačiak
Juraj SVK 1236
MOK ŽilinaSlovakiaf5jfun2.4Ghz,Ok
2.Verardi
Massimo ITA 11698
ITALYITALY2.4Ghz,
3.OFEK
ISRAEL
RAANNAISRAELQUIET FLIGHT CLUB2.4Ghz,Ok
4.BEN EZRA
JECKOB
RAANNAISRAELQUIET FLIGHT CLUB2.4Ghz,Ok
5.Crespí
Martí ESP-2003
clubaeromodelismecamposSpainTeam Grumper2.4Ghz,Ok
6.Bonet
Toni ESP-3248
clubaeromodelismecamposSpainTeam Grumper2.4Ghz,Ok
7.DUDÁŠ
Matuš Junior SVK1081
RMK DubnicaSLAVAKIA2?5 Chlapa2.4Ghz,Ok
8.Lishak
Palo SVK 1094
DubnicaSlovakia2.4Ghz,Ok
9.KOLP
Peter AUT-1200120115
OberpuillendorfAustria2.4Ghz,Ok
10.Endre
Vörös HUN-0177
Szeged Városi Modellező KlubHungarySzeged2.4Ghz,Ok
11.GAVRILKO
Volodymir
Vladimir s ModelUKR2.4Ghz,Ok
12.BUTSEROHA
Ihor
Vladimir s ModelUKR2.4Ghz,Ok
13.ATAMANENKO
Valentyna
Vladimir s ModelUKR2.4Ghz,Ok
14.Stadtrucker
Vladimír SVK-1248
F5J ZvolenSVKF5J Zvolen2.4Ghz,Ok
15.Michálek
Ivan SVK-1252
F5J ZvolenSVKF5J Zvolen2.4Ghz,Ok
16.Salvador
Jose Hugo ARG FCA 001
Agrupación De Aeromodelistas Falda Del CarmenArgentinaArgentina 2.4Ghz2,4,2,4Ok
17.Salvador
Joaquin ARG FCA 002
Club De Aerom. Falda Del CarmenArgentinaArgentina 2.4Ghz2,4,2,4Ok
18.Salvador
Rodrigo Junior ARG FCA 003
Club De Aerom. Falda Del CarmenArgentinaArgentina 2.4Ghz2,4,2,4Ok
19.Búzás
Ádám HUN-5200
SzegedHungarySzeged2.4Ghz,Ok
20.Kocsis
István HUN-0589
SopronHungarySzeged2.4Ghz,Ok
21.Szűcs
István HUN-3614
SzegedHungarySzeged2.4Ghz,Ok
22.Markó
László HUN-0585
SzegedHungarySzeged2.4Ghz,Ok
23.Kaszap
Imre HUN-2521
KiskunfélegyházaHungaryKiskunfélegyháza2.4Ghz,Ok
24.Szeri
András HUN-0133
KiskunfélegyházaHungaryKiskunfélegyháza2.4Ghz,Ok
25.Forgó
József HUN-1770
KiskunfélegyházaHungaryKiskunfélegyháza2.4Ghz,Ok
26.Posszert
Gyula HUN-1778
KiskunfélegyházaHungaryKiskunfélegyháza2.4Ghz,Ok
27.Szép
Tibor HUN-3738
HódmezővásárhelyHungaryHódmezővásárhely2.4Ghz,Ok
28.Berta
Gábor HUN-3081
HódmezővásárhelyHungaryHódmezővásárhely2.4Ghz,Ok
29.GÖRÖG
György HUN-0764
KiskunfélegyházaHungaryHódmezővásárhely2.4Ghz,Ok
30.Mateu
Toni ESP-3247
Club Aeromodelisme CamposSpaingrumper team2.4Ghz,Ok
31.Benyó
Zoltán SVK 1028
MK Komárno SR2.4Ghz,Ok
32.Gábor
Vladimír SVK 1245
RCM klub PrešovPrešov2.4Ghz,Ok
33.Bosch
Hans-Joachim GER-2487
MFC Burgau / DAECGermanyFree Willy2.4Ghz,Ok
34.Pollack
Gerhard GER-2712
FMSG-Herrieden Stadel / Aero-Club AnsbachGermanyFree Willy2.4Ghz,Ok
35.Vostřel
Vlastimil CZE1025
LMK LitomyšlCZSAMBA2.4Ghz,Ok
36.Perkovič
Stanislav CZE1483
LMK ChomutovCZSAMBA2.4Ghz,Ok
37.Hrabáček
Alois CZE1118
LMK Česká TřebováCZSAMBA2.4Ghz,Ok
38.Imolek
Jaroslav CZE1531
LMK Ústí nad LabemCZSAMBA2.4Ghz,Ok
39.Kotula
Miroslav CZE1510
LMK Lomnice n. PopelkouCZSAMBA2.4Ghz,Ok
40.Fizel
Ivan SVK 1302
RCM MartinSVK2.4Ghz,Ok
41.Alman
Roman SVK 1279
MK LiptovSlovakia2.4Ghz,Ok
42.Vlha
Richard SVK 1275
MK LiptovSlovakia2.4Ghz,Ok
43.Adam
Ovečka SVK 1030
MOK ZilinaSlovenskoSlovakia2.4Ghz,Ok
44.Gaľa
Marko SVK-1238
DubnicaSlovakiaTraja v tíme2.4Ghz,Ok
45.SCHULLER
Alfred AUT6101320024
MFG-MürzhofenÖsterreich2.4Ghz,Ok
46.Bernhard
Prade GER-3842
MFC BurgauGermanyFreeWilly2.4Ghz,Ok
47.Vereshchagin
Andrey A176 rus
Bs clubRussia2.4Ghz,Ok
48.Volkov
Dmitriy A216rus
Bs clubRussia2.4Ghz,Ok
49.Malčík
Zdeněk CZE1431
MK MoraviaCZMalča 2.4Ghz,Ok
50.Malčík
Radek CZE1392
MK MoraviaCZMalča 2.4Ghz,Ok
51.Malčík
Petr CZE1430
MK MoraviaCZMalča 2.4Ghz,Ok
52.Hajnsek
Sebastjan
Qanabiss teamSlo2.4Ghz,Ok
53.Nehera
Petr CZE-1460
HKCZ2.4Ghz,Ok
54.DURKA
Zdenko63 SVK 1006
MK SNVSVK2.4Ghz,Ok
55.Juun
Albers A2100790004
MBG FeldkirchenAustriaAustria2.4Ghz,Ok
56.Valenta
Vojtěch CZE 1416
ValentamodelteamCZValentamodel2.4Ghz,
57.Valenta
Vojtěch Junior CZE1417
ValentamodelteamCZValentamodel2.4Ghz,
58.Žabka
Miloš SVK 1250
F5J ZvolenSlovenskoF5J Zvolen2.4Ghz,Ok
59.Wachtler
Oswald AUT9100170306
OeMV-WienAustriaA2.4Ghz,Ok
60.Zubalic
Emil Junior SLO 154.036
MD VentusSlovenijaMD Ventus2.4Ghz,Ok
61.Zubalic
Marko SLO 154.037
MD VentusSlovenijaMD Ventus2.4Ghz,Ok
62.Majerčík
Bohuslav SVK 1244
KTMSlovakia2.4Ghz,Ok
63.Chyba
Karol SVK-1218
LMK NITRASVKF5J GLIDER TEAM2.4Ghz,Ok
64.Ivančík
Ján SVK-1076
LMK NITRASVKF5J GLIDER TEAM2.4Ghz,Ok
65.Šprtel
Mário SVK-1283
LMK NITRASVK2.4Ghz,Ok
66.Adámek
Juraj SVK 1074
LMK NitraSlovakiaTraja v teame2.4Ghz,Ok
67.Krajčovič
Julius SVK 1073
LMK NitraSlovakia2.4Ghz,Ok
68.Zerdoner
Mitja 173002
Qanabiss TeamSloveniaQanabiss Team2.4Ghz,Ok
69.Contreras
Julito ESP-3293
club aeromodelisme camposSpainTeam Grumper2.4Ghz,Ok
70.Frak
Tomasz POL-6090
Aeroklub LubelskiPoland2.4Ghz2.4GHz,Ok
71.Slávik
Jaroslav SVK 7716
LMK NitraSVK2.4Ghz,Ok
72.Valaštiak
Július SVK 1277
MK LiptovSlovakia2.4Ghz,Ok
73.Miholič
Tadej SLO-172.007
MK FtičSloveniaXplorer team2.4Ghz,Ok
74.Kircher
Peter A2100740021
MFG - Feistritz DrauAustriaAustria2.4Ghz,Ok
75.Rišo
Miroslav SVK-1293
RC LMK MalackySlovakiaRC LMK Malacky2.4Ghz,Ok
76.Jurkovic
Peter SVK 1215
RC LMK MalackySlovakiaRC LMK Malacky2.4Ghz,Ok
77.Jurkovic
Peter sen. SVK 1212
RC LMK MalackySlovakiaRC LMK Malacky2.4Ghz,Ok
78.Dapporto
Paolo ITA 1694
GARC BolognaItalyItaly2.4Ghz,Ok
79.Vorálek
Petr CZE-1448
LMK-ProstějovCZ2.4Ghz,Ok
80.Večera
Juraj SVK-1247
MOK ŽilinaSlovakiaf5jfun2.4Ghz,Ok
81..
. .
...2.4Ghz,Ok
82.Kačmarik
Peter SVK-1329
PrešovSlovakiaPrešov2.4Ghz,Ok
83.Pe
S SLO
Qanabiss TeamSloveniaQanabiss2.4Ghz,Ok
84.Horejsi
Ivabn CZE 1514
Plzen - jizni sekceCZ2.4Ghz,Ok
85.Morava
Milan SVK 1118
Modelari HolíčSlovakia2.4Ghz,
86.Pazderka
Luboš CZE1565
Juniorklub Hradec KrálovéCeska RepublikaAspire2.4Ghz,Ok
87.Svoboda
Pavel CZE 1121
LMK Česká TřebováCZEENJOY32.4Ghz,Ok
88.Beran
Věnek CZE 1512
LMK Česká ŤřebováCZENJOY 32.4Ghz,Ok
89.Krátký
Aleš CZE-1468
LMK DinoCzechDino2.4Ghz,Ok
90.Leiner
Jan CZE1218
Juniorklub Hradec KrálovéČeská republikaAspire2.4Ghz,Ok
91.Pospíšil
Luboš CZE-1120
LMK Česká TřebováCZEENJOY32.4Ghz,Ok
92.Pospíšil (jr.)
Luboš Junior CZE-1533
LMK Česká TřebováCZEENJOY32.4Ghz,Ok
93.Novotný
Luďek CZE-008-014
ChomutovCZE2.4Ghz,Ok


ZÁPIS NOVÉHO SÚŤAŽIACEHO/NEW COMPETITOR INPUT
If you have any problem with registration, send e-mail to: jbaciak@f5jfun.com

Sponsors & Corporate organiser


logo3-horznew_small.jpgjm.jpgpike.jpgrclektronics-logo3.jpgsambalogo1.jpgsponsors_metrona.jpgsponsors_pongratz.jpgsponsors_victory_v1.jpgvisegrad.jpg visegrad2.jpgheinrichlogo.jpgbaner5litteam160.jpg hendrych.jpgtopmodel.gif